Jak pracujemy

Nasz zespół tworzą osoby doświadczone, zarówno inżynierzy architekci, wizualizatorzy jak i projektanci – absolwenci Akademii Sztuk Pięknych. Mając odmienne podejścia do projektowania, dopełniamy się nawzajem, tworząc niebanalne wnętrza i architekturę. Na stałe współpracujemy z inżynierami branży sanitarnej, czy elektrycznej. Bogate doświadczenie i wiedza pozwalają nam przekuć najśmielsze idee w obiekty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Na każdym etapie realizacji, najwaniejszy składnikiem pracy jest klient - dobierając każdy element, chcemy, aby finalnie projekt architektoiczny lub aranżacja spełniały jego oczekiwania.

Architektura, wnętrza i nie tylko.

Z MOYA ENGINERING zaprojektujesz i urządzisz wymarzone miejsce do życia. Zainspirujemy Cię pomysłami wspólnie projektując Twój wymarzony dom czy aranżując mieszkanie. Nie musisz się martwić realizacją – to my zadbamy o cały proces. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i sprawdzonemu systemowi pracy, zapewnimy Ci przemyślaną realizację projektu, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki indywidualnemu podejściu, stworzymy dla Ciebie wyjątkową i niepowtarzalną architekturę oraz wnętrza, w którym będziesz mógł cieszyć się komfortem i funkcjonalnością.

Architektura

Każda inwestycja to indywidualny proces działania zależny od pomysłu klienta, możliwości terenowych w oparciu o prawo budowlane oraz warunki techniczne.

Wyróżnia nas działanie kompleksowe, od fazy analizy działki czy też obiektu istniejącego, poprzez koncepcję, fazę projektową, gdzie uzyskujemy w imieniu klienta wszelkie niezbędne uzgodnienia, decyzje, opinie (tj.: decyzje o warunkach przyłączenia do sieci, decyzje konserwatorska/ archeologiczna, uzgodnienia z rzeczoznawcami ppoż, do spraw higieniczno sanitarnych i inne zależnie od inwestycji) po uzyskanie pozwolenia na budowę i nadzór autorski nad realizacją. Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami z branży elektrycznej, sanitarnej, drogowej i konstruktorami. Wspólnie przygotowujemy wielobranżowy projekt budowlany i wykonawczy.

Pomagamy inwestorom również w formalnościach związanych z rozpoczęciem prac budowlanych. Dajemy gwarancję naszym klientom, że ich inwestycje są we właściwych rękach i są realizowane zgodne z przepisami prawa budowlanego oraz warunkami technicznymi.

Wnętrza

Oferujemy kompleksową współpracę, obejmującą cały proces od pomysłu do realizacji. Rozpoczynamy od spotkania w naszym biurze, gdzie po dobrej kawie przeprowadzamy "burzę mózgów", aby poznać potrzeby klienta dotyczące funkcjonalności i estetyki wnętrza. W pierwszej kolejności przygotowujemy wizualizacje, które przedstawiają nasze ustalenia. Po akceptacji przez klienta, tworzymy szczegółowe rysunki techniczne, w tym instalacje elektryczne, sanitarne i zabudowę meblową. Nasze projekty obejmują również zestawienia materiałów i oferty zewnętrzne, które zawierają informacje o dostawcach mebli, oświetlenia, drzwi, podłóg i innych elementów wyposażenia wnętrz.

Dzięki naszej współpracy inwestor otrzymuje kompleksową dokumentację projektową, w tym fotorealistyczne wizualizacje, rysunki techniczne i zestawienia materiałów. Nasza oferta obejmuje również kontakt z sprawdzonymi wykonawcami, dostawcami i producentami, którzy są w stanie zrealizować projekt zgodnie z oczekiwaniami klienta. Oferujemy różne opcje dostosowane do budżetu i preferencji klienta, aby zapewnić najwyższą jakość i pełną satysfakcję z projektu.

Towarzyszymy również naszym klientom przez cały okres wykończenia inwestycji nadzorując prace wykonawców oraz logistykę zamówień i dostaw. Czuwamy jednocześnie nad prawidłową realizacją zgodną z projektem oraz wyznaczonym przez klienta budżetem.